close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شبکه های اجتماعی

نویسنده: علی عیدی یکشنبه, 07 تیر 1394 ساعت 16:32
 امنیت در شبکه های اجتماعی
 

 حدود ده سال پیش، شما با خیال راحت می توانستید درخواست های دوستی را  قبول کنید. اما امروزه، حتی برای به اشتراک گذاری یک عکس باید کمی بیشتر درباره آن فکر کنید. در اینجا شما می توانید با انجام دادن این 10 روش ساده، علاوه بر اینکه می توانید تجربه خوبی را از حضور در شبکه های اجتماعی داشته باشید، از به سرقت رفتن اطلاعات شخصی‌تان جلوگیری کنید.


ادامه مطلب

 

نویسنده: حمید مالکی 
 Facebook Messenger
 

اپلیکیشن Facebook Messenger به تازگی یک بروزرسانی جدید دریافت کرده است که توسط آن، موقعیت مکانی شما که پیش از این به صورت خودکار و با تمامی دوستان به اشتراک گذاشته می‌شد، شامل تغییراتی شده است. با ما همراه باشید.


ادامه مطلب

 

نویسنده: حسین خلیلی صفا 
 فیسبوک
 

فیسبوک برای احداث یک مرکز داده‌ی جدید در ایرلند برنامه‌ریزی می‌کند که از منابع تجدیدپذیر برای تامین انرژی آن استفاده خواهد شد. سرمایه‌ی در نظر گرفته شده برای ساخت این مرکز 224 میلیون دلار است.


ادامه مطلب

آشنایی با رمز موفقیت اینستاگرام؛ ابتدا کار ساده‌تر را انجام دهید

 اینستاگرام
 

زمانی که اینستاگرام در اکتبر سال ۲۰۱۰ میلادی برای اولین بار بر روی اپ استور اپل قرار گرفت، بازتاب کننده‌ی کار دو نفر بود. کوین سیستروم و مایک کریگر پایه‌گذاران اینستاگرام هستند که در واقع هیچ پیش‌زمینه‌ای در زمینه‌ی مهندسی نرم‌افزاری نداشتند. اما سیاست و روش آن‌ها برای کسب موفقیت بزرگشان چه بوده است؟ با ما همراه باشید.


ادامه مطلب